Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Dantų emalio spalva keičiasi dėl įvairių priežasčių, pvz. nuo maisto ar gėrimų (kavos, arbatos, tabako ir pan.), įvairių dantų traumų, kai kurių vaistų vartojimo, paveldimumo, senyvo amžiaus ir kt. Dantų balinimas yra itin veiksminga procedūra kovojant su šiais veiksniais.

Balinimas lazeriu
Dantų balinimas lazeriu – saugiausias ir efektyviausias dantų balinimo metodas, nekenkiantis nei dantims nei dantenoms. Balinant dantis lazeriu EPIC10 pasiekiamas giluminis balinimo efektas – lazerio šviesa aktyvuojamas baliklis pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną, todėl išbalina dantis iki maksimalaus baltumo. Dantų balinimo procedūros pabaigoje dantys padengiami nujautrinančiu geliu.

Balinimas individualiomis kapomis namuose
Balinimo gelis įšvirkščiamas į pagamintas individualias kapas ir jos dedamos nakčiai ant dantų. Lipnios konsistencijos gelis (balinimo medžiaga) neišteka iš kapų ir tvirtai prilipina prie dantų. Rezultatai matomi jau pirmąją savaitę, o geriausi rezultatai pasiekiami po 10 naktų.

dantų balinimas

Kitos susijusios paslaugos

profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas

Registruokitės vizitui mūsų odontologijos klinikose

 

Odontologo konsultacijaTerapinis dantų gydymasImplantacijaEstetinis plombavimasProtezavimasBurnos higienaKita (Nurodykite laukelyje žemiau)