IK odontologijos klinikos įsikūrusios Plungėje bei Klaipėdoje. Čia suburta profesionali specialistų komanda, kuri užtikrina kokybiškas paslaugas ir išskirtinį požiūrį į kiekvieną pacientą.

IK klinikos siekiamybėIšskirtinė Kokybė, todėl dedame visas pastangas, kad tai atsispindėtų ne tik klinikos pavadinime. Tiek, kiek leidžia gamta ir Jūsų galimybės, esame pasiruošę pagelbėti tobulinant jūsų šypseną, burnos sveikatą  ir savijautą.

Šiandien pacientams siūlomas begalinis paslaugų ir technologijų spektras – galima dantis balinti, estetiškai plombuoti, protezuoti, implantuoti ar net puošti. Todėl gali būti lengva paklysti ieškant tikrųjų vertybių. Svarbiausiu tikslu odontologijoje derėtų laikyti dantų gydymą, pilnavertės kramtymo funkcijos atstatymą ir tik tada galvoti apie estetikos atkūrimą, kuris kartais reiškia ir pasitikėjimo savimi sugrąžinimą.

Plombos, vainikėliai, implantai ir kitos gydymo metodikos yra tik priemonės šiems tikslams pasiekti. Gydytojo-odontologo atliktas darbas paciento burnoje, kokios apimties ar rūšies jis bebūtų, vertybe tampa tik tuomet, kai tarnauja dešimtmetį ir ilgiau.

odontologijos klinika

Galime patikinti, kad IK klinikos specialistai savo pacientams visada siūlo ne brangiausią ir technologiškai sudėtingiausią gydymo metodą, o tai, kas yra tinkamiausia kiekvienam pacientui individualiai.

Tiksliai parinktas gydymo metodas, minimali invazija ir siekis išsaugoti kuo daugiau natūralių paciento dantų – tai kertiniai dalykai, užtikrinantys mūsų teikiamų paslaugų patikimumą ilgaamžiškumą.

Moderni technika, esanti klinikoje, yra svarbus įrankis, palengvinantis mūsų specialistų darbą, todėl kiekvienais metais investuojame į naujas technologijas, suteikiančias mūsų gydytojams ir pacientams daugiau galimybių.

IK klinika – Išskirtinės Kokybės klinika.

Ingos Kniukštienės odontologijso klinika

IK klinika Klaipėdoje

 

Klaipėdos miesto centre, Liepų g. 19, priešais centrinį paštą, įsikūrusi jauki ir moderni Ingos Kniukštienės odontologijos klinika. Pradėjusi savo veiklą Plungėje, į Klaipėdą savo šūkį „Išskirtinė Kokybė“ specialistų komanda atsinešė 2013-aisiais.

IK odontologijos klinikoje Klaipėdoje, pacientai gaus visą reikiamą odontologinę pagalbą nuo profilaktinės dantų priežiūros, gydymo iki protezavimo visų tipų protezais, implantavimo, bei periodonto ir chirurginių operacijų. Kad iš klinikos išėjęs pacientas jaustų visapusišką komfortą, pasitelkiami šiuolaikiniai, tausojantys gydymo būdai, padedantys sukurti gražią šypseną ir ilgalaikį rezultatą.

IK klinika Plungėje

 

Ingos Kniukštienės Odontologijos klinika Plungės centre veikia dar nuo 2006 metų. Tai pirmoji specializuota odontologijos klinika mieste, kurioje atliekamos visos odontologinės paslaugos. Klinikos kolektyvas palaipsniui didėjo, plečiant teikiamų paslaugų spektrą. Šiandien visas iškilusias odontologines problemas padės spręsti kvalifikuotų specialistų komanda, kuri pasirengusi išgirsti ir suprasti Jūsų pageidavimus, pasiūlyti geriausius ir tinkamiausius gydymo būdus.

Klinikoje yra penki moderniai įrengti gydytojų kabinetai, atskiras rentgeno kabinetas, kuriame atliekama 3D kompiuterinė tomografija, panoraminės ir dentalinės skaitmeninės rentgeno nuotraukos.

Šiuo metu Odontologijos klinikoje dirba gydytojai odontologai, burnos chirurgė, ortodontė, burnos higienistė, odontologų padėjėjos ir administratorė.

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika