Netekti dantų, o ypač priekinių, labai skaudu. Tai sukelia ne tik nepatogumus valgant, kalbos raiškos suprastėjimą, bet ir gali būti psichologinių, nepasitikėjimo savimi problemų priežastimi. Dantų implantai yra moderni alternatyva tiltiniams dantų protezams, jais galima atkurti tiek estetinę, tiek dantų kramtymo funkciją.

Implantacijos metu, nustačius kaulo kiekį reikalingoje žandikaulio vietoje, kaule padaroma ertmė ir įsriegiamas implantas. Implantas yra šaknies formos sraigtas, pagamintas iš titano. Prie jo vėliau tvirtinamas pasirinktos rūšies protezas. Implantas atlieka tikros danties šaknies funkciją, taip pat, nesukeldamas diskomforto, tinkamai prižiūrimas dažniausiai tarnauja visą gyvenimą.

Kaip vyksta implantavimo procedūra? Implantacijos metu yra atveriama dantena, įsriegiamas implantas, žaizda užsiuvama ir paliekama gyti. Vidutiniškai keturis mėnesius trunkantis gijimo procesas užbaigiamas implanto viršūnės atidengimu ir dantenos suformavimu. Po dviejų ar trijų savaičių pradedamas ir protezavimo etapas.

 

implantacija

Ant implantų protezuoti galima naudojant vainikėlį, tiltą ar kitos rūšies fiksuotus protezus.

Vyresnio amžiaus žmonėms pasitaiko itin didelių dantų eilių defektų, tokiais atvejais galima ant implantų fiksuoti ir išimamus protezus. Taip pagerinama protezų fiksacija, pasiekiamas maksimalus naudojimosi protezais komfortas, atstatoma kramtymo funkcija, pagerėja dėl dantų netekimo suprastėjusi kalbos raiška.

Yra minimali tikimybė, kad po implantavimo gali pasireikšti atmetimo reakcija. Tokiais atvejais implantas išimamas, o sugijus žaizdai galima kartoti procedūrą.

Kodėl verta rinktis dantų implantus? Ant implanto tvirtinami vainikėliai atrodo taip pat kaip natūralūs dantys, nesukelia diskomforto yra ilgalaikiai ir labai patvarūs. Protezuojant ant implanto neapkraunami šalia esantys dantys, pats implantas dalį kramtymo krūvio perduoda žandikauliui, taip tausodamas kaulą, stabdydamas jo sunykimą. Tik labai retais atvejais dėl paciento būklės negalima atlikti implantacijos.

„IK odontologijos klinikoje“ sriegiami itin kokybiški, visame pasaulyje pripažinti ir naudojami vokiečių kompanijos “Densply Friadent” ANKYLOS  ir šveicarų kompanijos STRAUMANN dantų implantai.

Prieš implantavimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną, išgydyti kariesą ir periodontito ligas.

Po implantacijos būtina prisiminti, kad nors protezai ir implantai atsparūs daugeliui dantų ligų ir ant jų skylučių neatsiras, tinkama burnos higiena yra vienas svarbiausių faktorių norint kuo ilgiau išlaikyti gerą burnos sveikatą.

Kitos susijusios paslaugos

protezavimas

Protezavimas

profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

panoraminės rentgeno nuotraukos

3D kompiuterinė tomografija, panoraminės rentgeno nuotraukos

Registruokitės vizitui mūsų odontologijos klinikose

 

Odontologo konsultacijaTerapinis dantų gydymasImplantacijaEstetinis plombavimasProtezavimasBurnos higienaKita (Nurodykite laukelyje žemiau)