Jau daugiau negu 17 metų su Jumis!

Profesionali Burnos Higiena

Profesionali Burnos Higiena

Jūsų dantys išliks sveiki ir gražūs ilgą laiką, jei tinkamai juos prižiūrėsite. Tai padaryti Jums padės profesionali burnos higiena. Profesionalios burnos higienos tikslas – stabdyti periodonto ligų atsiradimą, pašalinti minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas (akmenis), sumažinti dantų jautrumą, pašalinti apnašų sankaupas sunkiai prieinamuose paviršiuose ir galbūt išvengti karieso atsiradimo, taikyti profilaktines priemones (fluoro lako padengimas) karieso prevencijai. Profesionalios burnos higienos metu akmenys ir minkštas apnašas šalinamos specialiais instrumentais, oriniu ir ultragarsiniu skaleriais, dantys išpoliruojami oro, vandens ir specialių miltelių srove (natrio arba kalcio karbonato). Tai šiuolaikinis apnašų valymo būdas „Airflow“. Dantų paviršius impregnuojamas specialia fluoro turinčia pasta, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

Kaip dažnai reikėtų atlikti profesionalią burnos higieną?

Dažniausiai rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną kas 6 mėnesius. Vis dėlto kiekvienas pacientas yra labai individualus, kartais akmenų ir apnašų kaupimasis yra intensyvesnis. Todėl rekomenduojama pasitarti su savo burnos higieniste ir nustatyti būtent Jums tinkamiausią procedūrų atlikimo dažnumą.

Kodėl po burnos higienos dantys tapo jautresni?

Esant dideliam akmenų kiekiui ir periodonto problemoms žandikaulio kaulas tirpsta, atsidengia dantų kakleliai, šaknys. Besikaupiantys akmenys jautrumo problemą užmaskuoja. Po burnos higienos akmenis pašalinus dantenos ir dantys gali būti jautresni – tai yra normalu. Svarbu to neišsigąsti ir nevengti atlikti profesionalią burnos higieną, nes taip išvengiama didesnių problemų ir kaulo netekimo, kas gali tapti ir dantų netekimo priežastis ateityje. Jei dantys labai jautrūs pasitarkite su burnos higieniste ir pasidomėkite, kokia dantų jautrumą mažinanti dantų pasta Jums rekomenduotų.

Ar galimas nuskausminimas profesionalios burnos higienos metu?

IK odontologijos klinikoje prieš procedūrą burnos higienistė supažindins su nuskausminimo galimybe prieš atliekant procedūrą.

Kaip dažnai naudojamas tarpdančių siūlas?

Dantų siūlas naudojamas  kiekvieno dantų valymo metu, tai yra ryte ir vakare. Kaip taisyklingai valyti tarpdančius būtent Jums, aptarsite su burnos higieniste vizito metu. Tarpdančių valymas yra itin svarbus, nes ten susikaupęs apnašas išvalomas sunkiau. Priemonių tam yra nemažai: tarpdančių siūlas, įvairūs tarpdančių šepetukai, tarpdančių juostos ir pan. IK odontologijos klinikoje ypač mėgstamas yra AIR Flow aparatas kuris naudojamas namie, pagerina ir palengvina burnos higieną ypač kai yra protezuotų dantų ir implantų.

Atėjo laikas svajonių šypsenai?

Viskas Ko Reikia Tik Užsirašyti Vizitui!