Jau daugiau negu 17 metų su Jumis!

Gydymas taikant sedaciją

Gydymas taikant sedaciją

Didelė dalis žmonių su baime žvelgia į odontologines procedūras, tai jiems asocijuojasi su skausmu ir nemaloniai pojūčiais. Mūsų klinikoje tokiems pacientams siūlome gydymą taikant nejautrą, kitaip tariant sedaciją, prižiūrint gydytojui anesteziologui.

Sedacija – tai medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas ir raminimas, norint suteikti pacientui komfortą ir ramybę. Tai atlieka kvalifikuotas gydytojas anesteziologas reanimatologas. Sedacijos metu pacientas yra nemiegantis, bet atsipalaidavęs, nejaučia baimės, arba miegas yra toks iš kurio pacientas lengvai pažadinamas. Pacientas nesirūpina kas vyksta aplinkui, procedūros visiškai arba iš dalies neatsimena. Sedacijos lygis – nuo lengvos iki gilios – parenkamas pagal paciento būklę bei numatomos procedūros apimtį.

Štai keletas sedacinės odontologijos pranašumų:

  • Pašalina nerimą;
  • Mažas šalutinis poveikis;
  • Kiekvieno apsilankymo klinikoje metu galima atlikti daugiau užduočių;
  • Nėra skausmo;
  • Visiškai saugu;
  • Procedūros atrodo trumpesnės.

Intraveninė sedacija yra vidutinio sunkumo sedacijos tipas. Pacientai, kuriems buvo atlikta intraveninė sedacija, teigia, kad per visą procedūrą jie jautėsi taip, lyg būtų miegoję. Intraveniniai raminamieji vaistai paprastai naudojami trumpesniam gydymui. Kadangi jie švirkščiami tiesiogine injekcija į kraują, poveikis pasireiškia nedelsiant. Kartais pacientai jaučia mieguistumą ir mieguistumą, kai nutraukiamas intraveninis raminamasis preparatas. Štai kodėl svarbu po procedūros turėti vairuotoją, kad būtų galima grįžti namo.

Atėjo laikas svajonių šypsenai?

Viskas Ko Reikia Tik Užsirašyti Vizitui!