Skirtingi dantų defektai – pagrindinė priežastis, dėl kurios nustojame šypsotis, išsivysto kompleksai, kartais net pasitikėjimo savimi problemos. Šiandien nuskilęs dantis nebėra nepataisoma diagnozė, priešingai – šiuolaikinių odontologijos technologijų dėka galima susigrąžinti senąją šypseną, taip pat paversti ją tokia, apie kokią seniai svajojote.

Estetinis plombavimas – procedūra, kurios metu dantys atkuriami sluoksniais, panašiais į natūralaus danties anatomiją. Taip pasiekiamas geriausias rezultatas kalbant apie spalvą, formą, skaidrumą, kitus individualius dantų bruožus.

Estetinis plombavimas yra labiausiai natūralaus danties audinį sauganti procedūra, per kurią ne tik atkuriami nuskilę, sudilę, pažeisti ėduonies dantys, bet ir padailinama natūralių dantų forma, uždaromos diastemos (tarpai tarp dantų), atliekamos senų plombų restauracijos.

Kai estetinio plombavimo būdu taisomi krūminiai dantys, taisyklingai atkuriama prigimtinė dantų forma. Tai svarbu, todėl, kad tiksliai atlikta procedūra padės ateityje išvengti dantų išilgėjimo, migracijos, sąkandžio sužemėjimo, kramtymo  funkcijos suprastėjimo.

estetinis plombavimas

Prieš pradedant estetinį plombavimą, patariama atlikti profesionalią burnos higieną taip pat, jei pageidaujama, dantų balinimą, mat plombos išlaiko savo pradinę spalvą ir nebąla. Ortodontinis gydymas taip pat turėtų būti atliktas prieš pasirenkant estetinį plombavimą, tačiau kai kuriais, individualiais atvejais ortodontinis gydymas gali būti pakeistas būtent estetiniu plombavimu.

Kodėl verta rinktis estetinį plombavimą?

  • Šiuo būdu ne tik saugomas natūralus danties audinys, bet kartu ir sustiprinamas.
  • Estetinis plombavimas yra minimaliai invazinis būdas atkurti danties struktūrą – jo metu nereikalingos laboratorinės procedūros.

Estetinis plombavimas taip pat vienas greičiausių būdų pasiekti norimą rezultatą – priklausomai nuo individualios dantų būklės, nauja šypsena galėsite džiaugtis po keleto ar net vieno vizito odontologo kabinete. Taip pat, tai puikus pasirinkimas, kai nuskyla vienas dantis.

Procedūros metu pašalinami ėduonies pažeisti, suirę danties audiniai, vėliau dantis yra plombuojamas sluoksniais atkuriant buvusią ar norimą formą, galiausiai, specialia šviesa, plombos sukietinamos, vėliau nupoliruojamos.

Kad po estetinio plombavimo šypsena išliktų graži, būtina palaikyti nepriekaištingą asmeninę burnos higieną, reguliariai atlikti profesionalią higienos procedūrą, taip pat lankytis pas gydantį specialistą plombos patikrai.

Profesionalios estetinio plombavimo paslaugos teikiamos „IK odontologijos klinikoje“ Klaipėdoje ir Plungėje.

 

Kitos susijusios paslaugos

dantų balinimas

Dantų balinimas

odontologijos paslaugos

Ortodontijos paslaugos

profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Registruokitės vizitui mūsų odontologijos klinikose

Odontologo konsultacijaTerapinis dantų gydymasImplantacijaEstetinis plombavimasProtezavimasBurnos higienaKita (Nurodykite laukelyje žemiau)