Jau daugiau negu 17 metų su Jumis!

Estetinis Plombavimas

Estetinis Plombavimas

Estetinis plombavimas – procedūra, kurios metu dantys atkuriami plombinės medžiagos sluoksniais, kurie atitinka natūralią danties anatomiją. Taip pasiekiamas geriausias rezultatas apjungiantis: spalvą,  formą, skaidrumą, kitus individualius dantų bruožus.

Estetinis plombavimas yra labiausiai natūralius danties audinį sauganti procedūra, per kurią ne tik atkuriami nuskilę, sudilę, pažeisti ėduonies dantys, bet ir padailinama natūralių dantų forma, uždaromos diastemos (tarpai tarp dantų). Procedūros metu pašalinami ėduonies pažeisti, suirę danties audiniai, vėliau dantis yra plombuojamas sluoksniais atkuriant buvusią ar norimą formą, galiausiai, specialia šviesa, plombos sukietinamos, vėliau nupoliruojamos. Jei karieso pažeistų danties audinių nėra – procedūros metu danties audiniai net negręžiami, tik sukuriamas mikrošiurkštumas smėliuojant ir ėsdinant paviršių specialia rūgštimi. Prieš pradedant estetinį plombavimą, patariama atlikti profesionalią burnos higieną taip pat, jei pageidaujama, dantų balinimą, mat plombos išlaiko savo pradinę spalvą ir nebąla. Ortodontinis gydymas taip pat turėtų būti atliktas prieš pasirenkant estetinį plombavimą, tačiau kai kuriais, individualiais atvejais ortodontinis gydymas gali būti pakeistas būtent estetiniu plombavimu. Estetinis plombavimas taip pat vienas greičiausių būdų pasiekti norimą rezultatą – priklausomai nuo individualios dantų būklės, nauja šypsena galėsite džiaugtis po keleto ar net vieno vizito odontologo kabinete. Taip pat, tai puikus pasirinkimas, kai nuskyla vienas dantis. Kad po estetinio plombavimo šypsena išliktų graži, būtina palaikyti nepriekaištingą asmeninę burnos higieną, reguliariai atlikti profesionalią higienos procedūrą, taip pat lankytis pas gydantį specialistą plombos patikrai.

Ar po estetinio plombavimo reikalinga papildoma plombuotų dantų priežiūra?

Taip, plombinės medžiagos yra linkusios nusidėvėti, atsiranda mikrošiurkštumas, labiau kaupiasi apnašas ir pigmentas. Dėl šių priežasčių rekomenduoja kas 6 mėnesius atlikti profesionalią burnos higieną ir kasmet profilaktinį restauracijų išpoliravimą, kurio metu plombų paviršius išlyginamas, nublizginamas ir gražia šypsena galite džiaugtis ilgus metus.

Ar reikalingos specialios dantų pastos po estetinio plombavimo?

Kaip ir po bet kurios procedūros IK odontologijos klinikoje specialistai supažindins su tolesne burnos ertmės priežiūra, kuri bus reikalinga būtent Jums.

Taip po estetinio plombavimo rekomenduojama kuo mažiau abrazyvo turinčios dantų pastos, kreminės. Taip saugomas restauracine medžiaga atstatytas paviršius, ilgiau išlieka blizgus ir lygus.

Ar laikui bėgant estetiškai plombuoti dantys pakeis spalvą?

Po kelių metų visgi vykta restauracijos paviršiaus – plombinės medžiagos senėjimas, atsidalina mikrodalelės, į mikro pažeidimus įsigeria maisto ir gėrimų pigmentinės medžiagos Tačiau teisingai prižiūrint restauruotus dantis namuose, nuolat atliekama profesionali burnos higiena ir restauracijų poliravimas puikiai atliktas estetinis plombavimas tarnaus 5-7 metus.

Atėjo laikas svajonių šypsenai?

Viskas Ko Reikia Tik Užsirašyti Vizitui!