Jau daugiau negu 17 metų su Jumis!

Lizingo galimybės

GF MEDLIZINGAS

Dantų gydymas išsimokėtinai

Teikiame dantų gydymo paslaugas išsimokėtinai Plungėje ir Klaipėdoje.

 

Kiekvienam iš mūsų svarbu rūpintis savo bei artimųjų gera savijauta. Ne išimtis – dantų ir burnos sveikata. Šiuolaikinės technologijos leidžia atkurti prarastų dantų estetinę ir kramtomąją funkciją, jaustis komfortabiliai. Tačiau, žinia, kad moderniomis technologijomis paremto gydymo ir dantų implantavimo paslaugos turi ne visiems patrauklius įkainius.

Dėl šios priežasties, IK odontologijos klinika, bendradarbiaudama su UAB „General Financing bankas“ (GF Medlizingas), siūlo odontologijos paslaugas išsimokėtinai. Juk kiekvienas nusipelnėme turėti tokią šypseną, apie kurią svajojame!

Rinkdamiesi dantų gydymo paslaugas išsimokėtinai, planuotoms bei netikėtoms išlaidoms, galėsite pasiskolinti iki 25 000 eurų, o pirmoji įmoka galės būti atidėta iki 3 mėnesių.

Norintys gauti gydymo paslaugas išsimokėtinai, galės tai padaryti visiškai paprastai – pati procedūra nėra sudėtinga – kiekvieno pageidaujančio paciento mokumas įvertinamas vos per keletą minučių, automatinės informacinės sistemos dėka. Pažangi sistema leidžia pasiekti įvairius registrų ir kitų bazių duomenis, o juos įvertinus, nustatyti kokią sumą galima pasiskolinti.

Dantų gydymą išsimokėtinai, naudojantis „GF Medlizingo” paslauga, apsvarstyti verta dėl keleto priežasčių:

  • Pirmiausia – finansuojamos tiek smulkios, tiek brangiau kainuojančios procedūros, galima suma nuo 50 iki 25 000 eurų.
  • Išmokėjimo terminas siekia 84 mėnesius.
  • Pirmoji įmoka gali būti atidėta iki 3 mėnesių.
  • Dantų gydymo paslaugos išsimokėtinai suteikiamos iš karto, tad nereikės laukti, kol sutaupysite reikalingai procedūrai.
  • Klinikos partnerystė su UAB „General Finansing banku“ leis naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

Kas gali pasinaudoti dantų gydymo išsimokėtinai Klaipėdoje ir Plungėje paslauga?

Šia paslauga gali pasinaudoti asmenys gaunantys pastovias pajamas – gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį; tie, kurie gauna nuolatines „Sodros“ išmokas (tokias kaip pensija, pašalpa ir kita); ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas).

Kokie dokumentai reikalingi norint pasinaudoti „GF Medlizingas“ paslauga? Pakanka turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą – tai gali būti asmens tapatybės kortelė arba Lietuvos Respublikos piliečio pasas. 

Laikas šypsotis yra dabar!

Dantų gydymo paslaugas išsimokėtinai galite rinktis atvykę į „IK odontologijos kliniką“ Plungėje, adresu Telšių g. 21, arba Klaipėdoje, adresu Liepų g. 19.