Jau daugiau negu 17 metų su Jumis!

Odontologijos klinika Klaipėdoje

Registruokitės vizitui klinikoje ir dovanokite sau savo svajonių šypseną, kurią norisi rodyti.

Apie IK odontologijos klinikas

Nuolatinis siekis aukščiausios gydymo kokybės

IK klinikos siekiamybė – Išskirtinė Kokybė ir tai ne tik skambūs žodžiai, tai - mūsų tikslas kiekvienam pasitikėjimą davusiam pacientui! Mūsų komanda yra pasiruošusi pagelbėti gerinant Jūsų burnos sveikatą, šypsenos grožį ir bendrą savijautą.

Savo pacientams siūlome didelį paslaugų pasirinkimą, kurių kokybę užtikrina gydytojų patirtis, atsakomybė ir naujausios technologijos. Burnos higiena, dantų gydymas, balinimas, estetinis plombavimas, protezavimas, implantavimas, chirurginės operacijos - visas šias procedūras galite atlikti mūsų klinikose Plungėje ir Klaipėdoje. Nuoširdus gydytojų dėmesys ir rūpestis  neleis pasimesti tarp daugybės procedūrų ir padės išsirinkti būtent tai - kas svarbiausia Jums.

Inga Kniukštienė

Klinikos įkūrėja ir gydytoja

Geriausias kainos-kokybės santykis

Akcija implantavimui

AKCIJA! Mažiausia kaina už aukščiausia kokybę. Dantų implantavimas tik 500 eur.

Esame įsipareigoję teikti išskirtinę odontologinę priežiūrą už prieinamą kainą. Jei ieškote ekonomiškų sprendimų dėl trūkstamų dantų, mūsų aukštos kokybės dantų implantai yra idealus pasirinkimas.

Kvalifikuotą odontologų komandą sudaro patyrę implantologai, kurie sėkmingai įdėjo daugybę implantų. Dėl jų kompetencijos ir tikslumo galite pasitikėti, kad dantų implantavimo procedūra bus atlikta itin kruopščiai, užtikrinant optimalius rezultatus ir pacientų pasitenkinimą.

Mūsų odontologijos klinikoje stengiamės teikti tik aukščiausios kokybės dantų implantavimo sprendimus be jokių paslėptų išlaidų ar netikėtumų.

Kuo galime padėti

Mūsų paslaugos

Šiuolaikiška ir patikima

Odontologijos klinika Klaipėdoje

Tiksliai nustatyta diagnozė, parinktas gydymo metodas, minimali invazija ir siekis išsaugoti kuo daugiau natūralių paciento danties audinių – tai svarbiausi dalykai, užtikrinantys mūsų teikiamų paslaugų patikimumą ir  ilgaamžiškumą.

Moderni klinikų įranga, aukštos kokybės medžiagos, naujausios gydymo metodikos ir nuolatinis gydytojų tobulinimasis suteikia galimybes mūsų specialistams suteikti Jums aukščiausios kokybės paslaugas ir gydymą.

Mūsų specialistai

Klinikos gydytojų komanda

Už mus kalba

Padaryti Darbai

Prieš
Po
Estetinis Plombavimas
Prieš
Po
Estetinis Protezavimas
Prieš
Po
Protezavimas

Laikas šypsotis yra dabar.

Viskas ko reikia tik užsirašyti vizitui!