Image module

INFORMACIJA IK KLINIKOS PACIENTAMS

Svarbi informacija Ingos Kniukštienės odontologijos klinikų pacientams.
Plačiau

IK odontologijos klinikoje – moderni diagnostika

IK odontologijos klinikos Klaipėdoje ir Plungėje nuo šiol bendradarbiauja su medicinos tyrimų centru. Odontologijos klinikose galima atlikti tyrimus, kurie iki šiol buvo atliekami tik didžiosiose šalies ligoninėse. Jeigu jaučiate bent vieną iš išvardintų simptomą kviečiame nedelsti ir atvykti gydytojo konsultacijai, kuris įvertins kiekvieną situaciją bei indikacijas tolimesniam ištyrimui. Registruotis konsultacijai galite telefonais Klaipėdoje: 8 (685) 42561; Plungėje: 8 (699) 75025
Plačiau
Image module
Image module

IK odontologijos klinikoje - profesionalaus chirurgo paslaugos

Didžiuojamės „IK odontologijos klinikoje“ galėdami pasiūlyti tik geriausių specialistų pagalbą. Pas mus konsultuoja, gydo ir įvairaus sudėtingumo operacijas atlieka profesionalus veido žandikaulių chirurgas Marijus Leketas. Specialistas sukaupė vertingą patirti dirbdamas odontologijos srityje, nuolat siekia tobulėjimo, dalyvaudamas tarptautinėse konferencijose ir seminaruose bei biomedicininiuose tyrimuose.
Plačiau

IK odontologijos klinikoje – pažangiausia metodika

Burnos chirurgija yra specializuota odontologijos sritis, apimanti visas chirurgines procedūras ir ligų diagnostiką burnos ertmės, veido ir žandikaulių srityse. Chirurginių procedūrų prireikia dėl įvairių žandikaulio, seilių liaukų patologijų, diagnozavus navikus. Dažniausiai atliekama chirurginė procedūra odontologo kabinete – danties traukimas. Taip pat burnos chirurgija neatsiejama nuo implantacijos.
Plačiau
Image module
Image module

[BE YOU.] – viskas ko reikia tavo šypsenai!

[BE YOU.] dantų pastos iš CURAPROX - viskas, ko reikia sveikai ir gražiai šypsenai. Šios dantų pastos pasižymi skirtingais skoniais bei pojūčiais, taip pat natūraliai balina dantis (natūralus fermentas Gliukoksidazė cukrų paverčia deguonimi).
Plačiau

Kodėl juoduoja dantys?

Jau žinome, kad prastai rūpinantis savo burnos higiena galima sulaukti ne itin malonių pasekmių. Pirmiausia, paveiktas spalvoto maisto bei gėrimų, dantų emalis pagelsta, gerai neišvalant dantų, jo paviršiuje susikaupusios minkštosios apnašos pamažu virsta dantų akmenimis ir galiausiai burna tampa puikia terpe plisti ligoms bei uždegimui. Tačiau, kaip nutinka, kad dantys tampa…juodi?
Plačiau
kodel juoduoja dantys
Image module

NAUJIENA IK odontologijos klinikose!

NAUJIENA IK odontologijos klinikose! Profesionali burnos higiena + ofisinis dantų balinimas - 99 Eur.
Kviečiame registruotis telefonais Plungėje: 8 (699) 75025 ir Klaipėdoje: 8 (685) 42561.
Plačiau

Ką daryti, kad dantys būtų sveiki?

Dantų sveikata tiesiogiai priklauso nuo to, kiek dėmesio jai skiriame. Kad dantys būtų sveiki, turime rūpintis tiek asmenine higiena, tiek maisto produktais, kuriuos vartojame, tiek kasdieniais įpročiais. Žinoma, svarbu nepamiršti laiku aplankyti gydytojo odontologo kabinetą.
Plačiau
Image module
balti dantys

Ką daryti, kad dantys būtų tiesūs?

Taisyklinga dantų padėtis gražią šypseną lemia daug didesne dalimi nei įprasta manyti. Žinoma, tiesus dantų lankas neabejotinai svarbus estetine prasme, bet žvelgiant per ilgalaikės perspektyvos prizmę, pravartu žinoti, kad tiesesni dantys yra ir sveikesni dantys.
Plačiau

Ką daryti, kad dantys būtų balti?

Svajonė turėti baltą šypseną – toli gražu nėra tik tuštybės išraiška. Kai negalime plačiai šypsotis, ne tik netenkame gražiausio natūralaus papuošalo, bet ir mažiau pasitikime savimi. Viena priežasčių, kodėl taip nutinka – patamsėjęs dantų emalis.
Plačiau
dantų balinimas
Implantacija

Gydytojai dalyvavo seminare „Myofunctional orthodontics seminar: Evaluation, Treatment planning and Implementation“.

Gyd. Ortodontė Aistė Kavaliauskienė, burnos higienistė Simona Bukevičienė bei Gyd. Aida Krajinskienė dalyvavo seminare „Myofunctional orthodontics seminar: Evaluation, Treatment planning and Implementation“. Jo metu specialistės įgijo teorinių bei praktinių žinių apie MRC aparatus-treinerius, skirtus efektyviam augančio vaiko ortodontinių problemų sprendimui.
Plačiau

Tiesinti dantis niekada ne per vėlu

Graži šypsena – viena didžiausių žmogaus puošmenų ir neatsiejama įvaizdžio dalis. Todėl šiandien žmonės nori turėti ne tik sveikus, bet ir gražius dantis. Tie, kurie nuolat šypsosi, lengviau bendrauja, susiranda darbą ir draugų.
Plačiau
Image module
Image module

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika: esame ne verslininkų, o gydytojų komanda

Gydymo įstaigų gausa šiandien stulbinanti, tačiau ypač svarbu, kad pasirinktas specialistas ne tik paviršutiniškai atkurtų estetinę funkciją, o pirmiausia siektų grąžinti visapusišką komfortą ir išsaugoti kuo daugiau jūsų natūralių dantų.
Plačiau

IK odontologijos klinikoje – moderniausia dantų restauravimo įranga

Plačiau
odontologijos klinika
Dantu implantai

Dantų implantai

Nuostabi šypsena – įvaizdžio, geros nuotaikos, pasitikėjimo savimi dalis. Todėl labai jautriai reaguojama, kai dantys sugenda, nulūžta, iškrenta, ypač priekiniai. Ką tokiu atveju gali pasiūlyti modernioji odontologija? Pasirinkti svarbiausią šių
Plačiau

Pažanga

Daugelis plungiškių žino apie Telšių gatvės 21-ajame name įsikūrusią Ingos Kniukštienės odontologijos kliniką ir ten teikiamas kokybiškas paslaugas. Kaip juokavo I. Kniukštienė, įstaigos logotipe esančias raides IK drąsiai galima šifruoti
Plačiau
odontologijos klinika
straumann

Graži ir sveika šypsena kiekvienam

Sunku surasti papuošalą, gražesnį už spindinčią ir sveiką šypseną. Deja, netekus kad ir vieno danties, ji užtemsta. Bet susigrąžinti gražią šypseną šiandien – paprasčiau nei galvojate! Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos
Plačiau