Panoraminiu rentgeno aparatu daromos ypač aukštos rezoliucijos skaitmeninės panoraminės rentgeno nuotraukos (ortopantomograma). Tai svarbus ir informatyvus tyrimas odontologijoje. Nuotrauka apima visą burną, visus dantis ir aplinkui esančias sritis (apatinio žandikaulio sąnarius bei žandikaulių sinusus).

Didelis šio tyrimo pranašumas yra tas, kad darant panoraminę nuotrauką pacientui tenka tik labai nedidelė rentgeno spindulių dozė. Taip yra dėl to, kad rentgeno spindulių šaltinis tolygiai juda paciento veido atžvilgiu. Dėl šios priežasties panoraminio rentgeno tyrimo metu spindulių dozė tik maždaug 2 kartus didesnė, nei įprastinės vieno danties rentgeno nuotraukos.

Skaitmeninė technologija leidžia dar iki 70 % sumažinti rentgeno spindulių dozę. Be to, ši technologija turi ir visus kitus skaitmeninių technologijų privalumus: gydytojas nuotrauką mato savo kompiuteryje, gali ją analizuoti naudodamas specialią svarbias detales išryškinančią programinę įrangą. Nuotrauką galima perduoti elektroniniu paštu, įrašyti į kompiuterinę laikmeną arba atspausti ant fotopopieriaus.

panoraminės rentgeno nuotraukos

Kompiuterinė tomografija – yra pats tiksliausias diagnostikos metodas, taikomas odontologijoje. Skaitmeniniu tomografu gauta 3D nuotrauka rodo labai tikslų, neiškraipytą, realų viršutinio ir apatinio žandikaulių vaizdą bei aplink esančias sritis (sinusus, apatinio žandikaulio sąnarius, kvėpavimo takus). 3D nuotrauka ne tik parodo realų žandikaulių bei aplink juos esančių sričių vaizdą, bet ir leidžia gydytojui tiksliai suplanuoti visus chirurginio gydymo etapus. IK odontologijos klinikoje 3D nuotrauka atliekama tais atvejais, kai pacientui planuojama taikyti sudėtingesnį chirurginį gydymą: didesnės apimties dantų implantavimo procedūrą, kaulo priauginimo bei sinuso dugno pakėlimo operacijas.

Kitos susijusios paslaugos

burnos chirurgija

Burnos chirurgija

Implantacija

Implantacija

Ik odontologijos klinika

Endodontinis gydymas mikroskopu

Registruokitės vizitui mūsų odontologijos klinikose

Odontologo konsultacijaTerapinis dantų gydymasImplantacijaEstetinis plombavimasProtezavimasBurnos higienaKita (Nurodykite laukelyje žemiau)