Savo kasdieninėje praktikoje susiduriame kokią didelę reikšmę mūsų atliekamos dantų restauracijos turi šypsenos estetikai ir paciento savivertei. Nors kartais nepriekaištingos restauracijos estetinėje zonoje negali panaikinti tam tikrų veido anatominių ar amžiaus sąlygotų problemų tokių kaip: dantenų šypsena, dėl amžiaus arba pavėluoto protezavimo atsiradusios gilios raukšlės, suplonėję lūpos, atsiradusios veido ar šypsenos asimetrijos.

Šiandien šias problemas sprendžiame neinvazinėmis botulino toksino ar užpildų injekcijomis, sugrąžiname raumenų pusiausvyros balansą ir prarastą minkštųjų audinių tūrį.

Tokiu būdu galima pasiekti maksimalų rezultatą: šypsenos estetika kartu su veido kontūro korekcija.

Dabartinėje visuomenėje ir šiuolaikiniame gyvenimo tempe daug įtampos ir streso. Tai atsispindi mūsų sveikatoje.

botulino toksino injekcijos

Esant stresinei būsenai didėja raumenų tonusas, atsiranda parafunkcijos: stiprus dantų sukandimas, bruksizmas, kramtomųjų raumenų įtampa, o tai gali sukelti: migreninius galvos skausmus, veido ir kaklo raumenų skausmus, dantų nudilimą, dantų restauracijų skilimus ir kt.

Veiksmingas ir saugus šių problemų sprendimas – botulino toksino injekcijos. Atsipalaidavę ir mažiau apkraunami raumenys ilgainiui sumažėja, atsipalaiduoja, veidas tampa proporcingesnis, apatinė veido dalis ženkliai siauresnė.

Kitos susijusios paslaugos

estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

odontologijos paslaugos

Ortodontijos paslaugos

dantų balinimas

Dantų balinimas

Registruokitės vizitui mūsų odontologijos klinikose

Odontologo konsultacijaTerapinis dantų gydymasImplantacijaEstetinis plombavimasProtezavimasBurnos higienaKita (Nurodykite laukelyje žemiau)