Jau daugiau negu 15 metų su Jumis!

Botulino Toksino Injekcijos

Botulino Toksino Injekcijos

Šiuolaikiniame gyvenimo tempe daug įtampos ir streso. Tai atsispindi mūsų sveikatoje. Esant stresinei būsenai didėja raumenų tonusas, atsiranda parafunkcijos: stiprus dantų sukandimas, burksizmas, kramtomųjų raumenų įtampa, o tai gali sukelti: migreninius galvos skausmus, veido ir kaklo raumenų skausmus, dantų nudilimą, dantų restauracijų skilimus ir kt.

Veiksmingas ir saugus šių problemų sprendimas – botulino toksino injekcijos. Atsipalaidavę ir mažiau apkraunami raumenys ilgainiui sumažėja, atsipalaiduoja, veidas tampa proporcingesnis, apatinė veido dalis ženkliai siauresnė. Taip pat injekcijų pagalba galime spręsti ir estetines problemas, kurių negalime išspręsti dantų restauracijomis, bet pilnai estetikai šios detalės itin svarbios: dantenų šypsena, dėl amžiaus arba pavėluoto protezavimo atsiradusios gilios raukšlės, suplonėję lūpos, atsiradusios veido ar šypsenos asimetrijos. Tokiu būdu galima pasiekti maksimalų rezultatą: šypsenos estetika kartu su veido kontūro korekcija

Ar suleidus botulino efektas išliks ilgą laiką?

Suleidus botulino toksino maksimalus efektas pasiekiamas po 5-7 dienų nuo injekcijos, ir išlieka 4-6 mėnesius, vėliau procedūrą reiktų kartoti.

Ar skausminga botulino suleidimo procedūra?

Leidžiant botulino toksiną jaučiamas toks pat diskomfortas kaip ir leidžiant kitus injekuojamus vaistus.

Kaip reikėtų elgtis po botulino injekcijos?

Po procedūros nerekomenduojama bent 2-3 valandas negulėti ant šono, geriausia visai negulėti, nevartoti alkoholinių gėrimų. Injekcijos vietą galima šaldyti, geriausia iš kart po procedūros.

Atėjo laikas svajonių šypsenai?

Viskas Ko Reikia Tik Užsirašyti Vizitui!