Dantų implantai

Dantu implantai

Nuostabi šypsena – įvaizdžio, geros nuotaikos, pasitikėjimo savimi dalis. Todėl labai jautriai reaguojama, kai dantys sugenda, nulūžta, iškrenta, ypač priekiniai. Ką tokiu atveju gali pasiūlyti modernioji odontologija? Pasirinkti svarbiausią šių dienų laimėjimą – implantus, kurie sugrąžina ir plačią šypseną, ir gyvenimo kokybę.

Implantai labiausiai atkartoja danties šaknies anatomiją

Taigi dantys genda, iškrenta ir patys kol kas, kaip plaukai ar nagai, neatauga. Priežasčių, kodėl dantys genda, gana daug. Tai netinkama priežiūra, mitybos įpročiai (pvz., gausus saldumynų vartojimas), genetika, nelaimingas atsitikimas, pvz., dantis išmušamas sportuojant, dirbant arba nulūžta valgant kietesnį maistą. Net 69 proc. 35–40 m. amžiaus žmonių jau yra praradę bent vieną dantį.

Implantas – tai natūralios danties šaknies pakaitalas, kuris chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį vietoje iškritusio ar pašalinto. Yra daug būdų atkurti dantį, tačiau tik implantai atkuria ir danties šaknį, ir vainiką. Jie laiko dantų vainikėlį taip, kaip tikroji šaknis laikytų dantį.

Praradus nors vieną dantį ir norint įdėti tiltą, reikia nušlifuoti du šalia esančius ir dažnai sveikus dantis. Šis reikalavimas labiausiai nepatinka ir atstumia žmones. Didžiausias implantų privalumas – kad nėra būtinybės nušlifuoti nė vieno sveiko danties. Kiti jų privalumai – išlaiko natūralią žandikaulio formą, aplink juos nesikaupia maisto likučiai, nėra dirginama gleivinė ir nesivysto nuolatinis uždegimas. Neretai žmonės, kuriems įdėtas kelių dantų tiltas, skundžiasi, kad dantenos kraujuoja. Dantų tiltas pažeidžia atraminius dantis, jie genda, ir galiausiai protezuoti reikia jau ir juos. Viso to išvengiama, jei dantis implantuojame. Pasirinkę implantus žmonės apsaugoti ir nuo nemalonaus svetimkūnio jausmo burnoje, kuris yra nešiojant protezus. Labai svarbus estetinis vaizdas, kuris dantis implantuojant yra nepriekaištingas, ko negalima pasakyti apie kitus dantų protezus, tiltus ir karūnėles, kai žmonės, dažnai ir turėdami pilną burną dantų, vengia plačiai šypsotis.

Kuo dantų implantai gali skirtis?

Pasaulyje parduodama daugybė įvairių dantų implantų. Jie skiriasi kokybe, patikimumu, ilgaamžiškumu, skirtingu gydymo laiku, metodikomis. Galutinis dantų implantavimo rezultatas priklauso ne tik nuo gydytojo, bet ir nuo implantų kokybės, jų charakteristikų.

Kodėl verta rinktis DENTSPLY gamintojo implantus? Visų pirma, dėl aukščiausio lygio viso gyvenimo garantijos, kurią įmonė suteikia implantams. Šie implantai tikrai tarnauja visą gyvenimą, ir 99 proc. atvejų įdedami be komplikacijų. Daug pasako ir tai, kad įmonė odontologijos srityje dirba 110 metų, o implantus gamina daugiau nei 40 metų, t.y. praktiškai nuo jų išradimo. Be to, DENTSPLY implantai labiausiai ištirti moksliškai: daugiau nei 1000 mokslinių tyrimų ir daugiau nei 7 mln. įsriegtų implantų visame pasaulyje parodo didžiulį gydytojų ir pacientų pasitikėjimą.

Šiais laikais žmonės be galo užimti, taupo laiką, todėl jiems labai svarbu, kad gijimo procesas vyktų kuo sparčiau. Taikant inovatyvias technologijas sukurtas unikalus DENTSPLY paviršius veiksmingai ir saugiai pagreitina implanto prigijimą. Dėl šio ypatingo paviršiaus kaulo ląstelės gali augti tiesiai ant implanto – taip formuojamas naujas kaulas.

DENTSPLY sistema –viena seniausiai naudojamų pasaulyje, o jos implantai gaminami tik Vokietijoje. Visa gamybos grandinė nuo pačių žaliavų pirkimo kontroliuojama ypač griežtų kokybės standartų. Įmonės ir gaminio patikimumas – svarbus rodiklis renkantis implantus.

Svarbu, kad pasirinkus DENTSPLY implantus nebus jokių problemų dėl priežiūros, nes jų komponentai net praėjus dešimtmečiams yra lengvai pasiekiami. Taip garantuojama, kad, įvykus nenumatytam atvejui, dantis vis tiek bus atkurtas. Pacientai gauna implantų pasą, kuriame įrašyta informacija apie gydymą, implantus. Jeigu reikės korekcijos, tai nesukels jokiu problemų, nesvarbu, kokiame pasaulio krašte būsite.

Kodėl būtent ANKYLOS implantai?

DENTSPLY gamintojo ANKYLOS implantų sistema jau 30 metų neužleidžia savo pirmaujančių pozicijų. Kokybiška vokiečių produkcija gali būti sukurta įvairių dydžių, skersmens ir ilgio, todėl leidžia pritaikyti individualiai, pagal kiekvieno žmogaus poreikius. Naujausios kompiuterinės technologijos suteikia išsamią informaciją apie žandikaulio anatomiją, suplanuoja procedūrą kiekvienam individualiai, ir tai leidžia užtikrinti sėkmingo gydymo rezultatus. Implantai gaminami iš chirurginio titano, kuris biologiškai suderinamas su kaulu, nesukelia alerginių reakcijų.

ANKYLOS išskirtinumas – ypatinga konstrukcija, kuri leidžia kiek įmanoma tobuliau atitikti natūralius dantis, jų stabilumą, estetinį vaizdą. Mechaninį implantų stabilumą užtikrina kūginė atramos jungtis TissueCare. Ypač tiksli jungtis pašalina net mikrojudesio galimybes ir yra beveik visiškai atspari bakterijų kolonizacijai. Ši jungtis yra visiškai nepaslanki, todėl išvengiama kaulo pažeidimo, nykimo ir užtikrinama sveika minkštųjų audinių aplink implantą būklė. Be to, unikali jų paviršiaus mikrostruktūra skatina osteoblastus (užuomazgines kaulinio audinio ląsteles) prilipti prie implanto paviršiaus – taip per labai trumpą laiką implantas susilieja su aplinkiniu kaulu.

Viskas vieno vizito metu – momentinis implantavimas

Gana dažnai žmogus nė dienos negali išgyventi turėdamas tarpą tarp dantų. Tokiems pacientams siūlomas momentinis implantavimas. Tai procedūra, kurios metu implantas iš karto dedamas į ką tik pašalinto danties vietą. Po to dedamas laikinas dantukas, ir žmogus gali nesivaržydamas vykti į susitikimus, dirbti ir plačiai šypsotis. Visa momentinio implantavimo procedūra prilygsta įprastam danties plombavimui. Po kelių mėnesių laikinas dantis pakeičiamas nuolatiniu.

Ką daryti, kai prarasti visi dantys?

Praradę kone visus dantis žmonės negali valgyti įprasto maisto, jie kenčia morališkai. Specialiai jiems sukurta moderni Smart-fix metodika. Kuo ji ypatinga? Tuo, kad, atkuriant visus vieno žandikaulio dantis, naudojami tik 4, o ne 6 ar 8 implantai, kaip įprasta. Mažesnis implantų skaičius dar labiau sutrumpina gijimo procesą. Visi vieno žandikaulio implantai, taip pat ir laikini, tačiau patogūs ir tvirti, dantys sudedami vieno vizito metu. Šį metodą taip pat galima derinti su momentiniu implantavimu, kai to paties vizito metu bus pašalinami ir sugedę dantys.

Kur kreiptis?

DENTSPLY gamintojo ANKYLOS sistemos implantų Plungėje rasite Ingos Kniukštienės Odontologijos klinikoje (Telšių g. 21, Plungė). Tai vienintelė tokia specializuota klinika mieste, kuri kitąmet švęs 10-ties metų jubiliejų. Į konsultaciją galima užsiregistruoti telefonu 8*699 75 025. Bei Ingos Kniukštienės Odontologijos klinikos padalinyje Klaipėdoje (Liepų g. 19, Klaipėda) tel. 8*685 42561.

Daugiau informacijos apie kliniką galima rasti tinklalapyje www.odontologijosklinika.eu. Klinikoje odontologijos paslaugas galima įsigyti išsimokėtinai MEDlizingo pagalba. Investicijos į dantis atsiperka labai greitai. Žmonės sako, kad susitvarkę dantis jie susigrąžino pasitikėjimą savimi, ir tai lėmė jų kopimą karjeros laiptais, išnyko bendravimo problemos, jie tapo laimingesni.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #f5fbfd;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 250px;}