IK klinikoje teko lankytis Klaipėdoje – reikia pripažinti, kad pasijutau tarsi pakliuvus į ateitį. Viskas labai modernu, personalas be galo malonus, o po gydymo likau patenkinta kokybe. Dekoju šiam puikiam klinikos kolektyvui.
Ingos Kniukštienės odontologijos klinika, nuoširdžiai dėkoju už jūsų sunkų darbą ir už neįkainojamą dovaną svajonių šypseną...
Dėkoju gydytojai Ingai Kniukštienei už nuoširdumą ir gerai atliktą darbą. Tikrai grįšiu ir rekomenduosiu kitiems.
Labai patiko burnos higienos procedūra, kuri dažniausiai ne pati maloniausia... Noriu padėkoti specialistei Simonai už dėmesingumą, kad viską smulkiai paaiškino ir išlydėjo su šypsena veide.
Bijau dantistų nuo vaikystės, bet šitoje klinikoje išgaravo visos baimės. Labai malonu, kai ieškomi geriausi sprendimai, o ne bandoma įbrukti, kas brangiausia. Būtinai grįšiu pas jus!
Plungėje geriausia klinika be konkurencijos. Nuo pat atidarymo lankomės su visa šeima ir džiaugiamės, kad dabar studijuojanti dukra gali ir Klaipėdoj apsilankyti.
Tikrai gera klinika. Labai jauku, personalas be galo malonus ir svarbiausia esu labai patenkintas rezultatu.
Labai gera gydytoja Inga Kniukštienė. Dėkui ir sėkmės Jums
Aš nebepažįstu savo burnos po apsilankymo pas Jus. Ačiū
Nesitikėjau Plungėje pamatyti tokio lygio klinikos
Nuostabus kolektyvas, nuoširdžiausias ačiū ...
Ačiū Ingai Kniukštienei. Ačiū Eglei Kutkevičiūtei už puikų darbą.
Pažangi,profesionali klinika ❤
Tikrai Klaipėdoje trūko tokio lygio klinikos.
Likau maloniai nustebinta kainos ir kokybės santykio.
Rekomenduoju! Malonūs ir atsakingi žmonės dirba šitoje klinikoje.
Man padarė didelį įspudį Jūsu klinikos Klaipėdoje modernus interjeras
Aukšto lygio malonus paciento gydymo aptarnavimas
Dėkoju gydytojai Ingai už sugrąžintą šypseną! Nemaniau, kad pavyks kada ir vėl džiaugtis gražiais dantimis. Šiai klinikai Plungėje nėra konkurentų!
Dėkoju sesutėms ir visiems kolektyvo nariams! Po apsilankymo klinikoje dingo visos dantistų ir baltų chalatų baimės!
Labai patiko ši klinika, gydytoja išsamiai papasakojo, ko reikia, kartu ieškojo geriausio sprendimo, kad būtų ne tik ilgalaikis, bet ir kišenės neturštinantis sprendimas. Patiko, kad galima paslaugas pirkti išsimokėtinai.
Neseniai teko apsilankyti klinikoje Klaipėdoje – sužavėjo ne tik be galo malonus kolektyvas, bet ir darbuotojų profesionalumas. Problema buvo nustatyta labai greitai, taip pat operatyviai išgydyta. Džiaugiuosi, kad nebereikia kęsti baisaus skausmo.
Puiki klinika, puikūs specialistai! Ypač patys šilčiausi atsiliepimai apie gydytoją Aidą Krajinskienę bei padėjėją Laurą! Visada ateinu su šypsena ir išeinu taip pat! Nebaisi jokia procedūrai, kai dirba toks puikus tandemas, sugebantis net pačią baisiausią situaciją paversti daug juokų pilnomis akimirkomis, o pacientą pasijausti kur kas geriau. Gydytoja labai kruopšti, tausojanti ir sauganti dantukus ir daranti viską, kad reikėtų kuo mažiau intervencijos.