Graži ir sveika šypsena kiekvienam

straumann

Sunku surasti papuošalą, gražesnį už spindinčią ir sveiką šypseną. Deja, netekus kad ir vieno danties, ji užtemsta. Bet susigrąžinti gražią šypseną šiandien – paprasčiau nei galvojate! Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos siūlo atkurti sveiką šypseną dantų implantacijos būdu. Savo savybėmis implantuotas dantis tapatus žmogaus natūraliems dantims, kurio dėka išsaugoma žmogaus sveikata ir grožis. Plačiau apie dantų implantus ir kaip juos pasirinkti pasakoja UAB MED GRUPĖ atstovė Violeta Vinslovienė, su dantų implantais dirbanti jau daugiau nei 10 metų ir aktyviai bendradarbiaujanti su garsiausiomis Lietuvos klinikomis ir odontologijos specialistais.

Patikimas dantų implanto gamintojas – kokybės garantas

Bendradarbiaujant su Švedijos socialinio draudimo agentūra ir atlikus didžiausią nepriklausomą odontologijos srityje tyrimą (per 9 metų laikotarpį ištirti 2.765 pacientai, 11.311 implantų, 800 klinikų) buvo padarytos kelios išvados:

  1. Per 9 metus buvo prarasta tik 3,4% įsriegtų implantų. Ir tai labai geras procentas – panaši tikimybė yra netekti savų dantų.
  2. Implanto ilgaamžiškumas priklauso nuo gamintojo. Tarp tų 3,4% prarastų implantų, skirtingų gamintojų implantų sėkmė labai skyrėsi. Šveicarų gamintojo „Straumann“ implantai ilgalaikiam laikotarpyje buvo prarasti nuo 6 iki 60 kartų rečiau lyginant su kitų gamintojų implantais.

„Straumann“ – didžiausias Pasaulyje gamintojas, užimantis 20% pasaulinės rinkos, o Lietuvoje daugiau nei kas trečias įsriegiamas implantas yra pagamintas „Straumann“.

„Roxolid“ – lydinys, užtikrinantis implanto tvirtumą

Dantų implantai gaminami iš geriausiai žmogaus organizmo savybes atitinkančios medžiagos – titano arba cirkonio, o „Straumann“ kompanija savo produkcijai naudoja patobulintą patentuotą titano ir cirkonio lydinį – „Roxolid“. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad „Roxolid“ lydinio implantai geriau prigyja ir yra 30% stipresni nei įprasti titaniniai.

Maža to, „Roxolid“ lydinys daugelyje atveju leidžia naudoti mažesnį implanto diametrą ir atlikti mažesnę intervenciją į organizmą. Lietuvių žandikauliai, kaip ir nemažai kitų šiaurės šalių gyventojų, yra pakankami siauri, todėl daugeliui pacientų reikia augmentuoti (priauginti) kaulą. Tai bet kokiu atveju išbrangina procedūrą, o kai kada reikia ir dviejų etapų operacijos – tenka palaukti 6 mėnesius, kol priaugintas kaulas prigis. Tyrimais įrodyta, kad naudojant „Roxolid“ implantus augmentacijos poreikis sumažėja perpus.

Tyrimai taip pat rodo, kad kuo mažesnė intervencija į kaulą dėl mažesnio implanto diametro, tuo stabilesnė ir ilgaamžiškesnė bus implantacijos procedūra.

„SLAactive“ – greitesnis prigijimas ir užtikrintas rezultatas

Patentuota implanto paviršiaus mikrostruktūra “SLA” daugelį metų laikoma auksiniu implanto paviršiaus padengimo standartu.  „Straumann“ ją pirmieji pristatė 1997 metais ir davė naują kokybinį postūmį visai industrijai. Ji sukuriama smėliuojant ir ėsdininant implantą rūgštimi, tai pagerina kaulo augimo inicijavimo savybes ir iki 25% pagreitina kaulo kristalizavimąsi.

Tačiau „Straumann“ nužengė dar toliau ir sukūrė implantą „Roxolid SLAactive“. Tai unikalūs „Straumann“ implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra. Šie implantai gaminami esant vakuumui ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio, kad implantas neturėtų jokio sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliktų iki pat implantacijos.

Chemiškai aktyvus „Roxolid SLActive“ implanto paviršius “pritraukia” kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Tai sumažina implanto neprigijimo riziką beveik iki nulio, o jo prigijimo laikas sutrumpėja perpus.

Nauja šypsena tą pačią dieną

Pacientai lieka patenkinti, kai implantacijos procedūra netrunka ilgai ir pakanka tik kelių vizitų. Dėl savo unikalios formos šveicariški Straumann implantai neretai gali būti sriegiami iškart po natūralaus danties pašalinimo, ir leidžia išvengti papildomų vizitų.

Tačiau, norėčiau pabrėžti, kad šis būdas gali būti taikomas ne visai atvejais. „Immediat“ (momentinė) implantacija reikalauja kelių labai svarbių paciento sveikatos rodiklių: pakankamo paciento žandikaulio kaulo kiekio, kuris delsiant gydyti nyksta, ir dantenų storio, leidžiančio pasiekti maksimaliai gerą estetinį rezultatą ir implanto stabilumą. Pirminės apžiūros metu nustatomi paciento kaulo bei dantenų sveikata ir jeigu sąlygos tinkamos, gali būti taikoma „Immediat“ implantacija. Maža to, esant tinkamoms sąlygoms, ant „Straumann“ implanto gali būti iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju gražiu dantimi.

Bedančių žandikaulių šypsenos atstatymas su „Straumann Pro Arch“

Naujos kartos implantų dėka, turime galimybę grąžinti sveiką šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams. Dėl unikalios „Straumann“ implantų formos ir struktūros gydytojai turi galimybę bedančius žandikaulius gydyti „Straumann Pro Arch“ metodu, leidžiančiu viso šypsenos lanko atstatymui naudoti tik nuo 4 iki 8 implantų. Tokiu būdu atkurta šypsena nevargina, leidžia laisvai kramtyti ir šypsotis, prie implantų pritvirtintų dantų nereikia išiminėti ir tokia kompozicija nereikalauja specifinės priežiūros, nesidėvi dėl nuolatinio išėmimo. O jei paciento sveikatos būklė leidžia implantacijai panaudoti tik 4 implantus – ženkliai tauposi pacientų pinigai, o tai yra dar viena priežastis šypsenai.

Šypsenos garantija visam gyvenimui

Tikėdami savo gaminiais, Šveicarijos kompanija „Straumann“ suteikia implantams viso gyvenimo garantiją. Tai reiškia, kad bet kurioje iš daugiau kaip 70 šalių, bet kuriam gydytojui, „Straumann“ pristatys implantus ir protezavimo dalis nemokamai, ir pacientui reikės sumokėti tik už gydymo procedūrą, bet ne medžiagas.

„Straumann“ partneris Plungėje – „Ingos Kniukštienės odontologijos klinika“, Plungės mieste veikianti jau 10 metų. Tai pirmoji specializuota odontologijos klinika mieste, kurioje atliekamos visos odontologinės paslaugos, o dantų implantacija atliekama jau 5 metus. Gydytoja Inga Kniukštienė implantacijos subtilybių mokėsi J.V. Gėtės Universitete Frankfurte, Vokietijoje ir nuolatos tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose. Be to klinikoje dirba labai stiprus gydytojų kolektyvas kurie yra tikri savo srities specialistai. Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti su patikima, aukštos kvalifikacijos klinika, kurios dėka vėl šypsosi jau tūkstančiai pacientų.

Į konsultaciją galima užsiregistruoti telefonu 8*699 75 025. Bei Ingos Kniukštienės Odontologijos klinikos padalinyje Klaipėdoje (Liepų g. 19, Klaipėda) tel. 8*685 42561.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #f5fbfd;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 250px;}